Hru help-line denomates 25 procent

Herní zákon

Kritici obviňovali nedávné herní zákony o 25 procent zvýšení hovorů na pomoc s láskou charity hry Root Casino Czechia.

Charita, GamCare, říká, že zvýšení lze částečně přisuzovat skutečnosti, že číslo help-line je nyní zobrazen ve více sázkových obchodech a přehrávacích počítačích.

Liberalizace zákona o hře 2005 Herní zákon různými způsoby, nejčastěji sporné umožňující velká kasina Las Vegas.

Zákon také umožnil poprvé reklamu na hru a online v sázce.

Odborníci varovali vládu, že zákon by vedl ke zvýšení problému, který vznikl, zejména u chudších lidí.

Gamcare říká, že 60 procent návštěvníků, kteří vyprávěli operátory help-line, protože mají kvůli detektorové hře, přidává mezi 6 000 liber a 50 000 liber. Průměrný dluh byl £ 17.500, téměř od 4 000 liber v předchozím roce.

Návštěvníci, kteří zjistili potíže způsobené hraní zmíněných úzkostí a úsilí, vztahů se vztahy a finančními zájmy.

Komentář k údajům, tajemník Jeremy Huntova sekretářka stínové pěstování stínů řekl: “To prostě ukazuje, jak se obávat, že vláda nedala absolutně strategii, která se postará o problém, který hraje.

“V době zvýšené ekonomické nejistoty, indukující hru do svěřenkových rizik renovuje dluh paliva. Liberalizační herní zákony vláda učinila problém horší. Něco musí být provedeno, než je zničeno další životy. ”

Mluvení v denní pošty, Mike Soudce Cristiano Institutu řekl: “Vždycky jsme řekli, že relaxační zákony hry by vedly k více problémům a dává nám příjemné říci, že se zdají být prokázáni vpravo.

“Hraní vede k utrpení zločinů, členění rodiny, dluhu, náklonnosti a dokonce i sebevraždou a s hospodářskou krizí nad námi více lidí, kteří byli přitahováni navíc, nemůže jednoduše vyrovnat.”

Ačkoli průzkum hraní britského prevalence 2007-2013 neprokázal žádný nárůst obecného počtu problémů problémů v obyvatelstvu, identifikovali významné riziko.

Ukázal, že kolem 665 000 lidí bylo na mírném riziku učení hráčů a téměř 2,5 milionu, rizikových faktorů.

V únoru, General Synod of England Church prošel hnutí, které odsuzuje zjevné nadšení vlády “pro propagaci hry”.

Mluvení s synodem, arcibiskup Canterbury Rowan Williams řekl: “Herní průmysl je drahý, jeho lidské znečištění z hlediska přidané propagace, zničeného rodinného života a tak dále, se projevuje. Průmysl musí převzít odpovědnost. ”